alv-1
Nieuws

Uitnodiging aan alle leden!!

Algemene Ledenvergadering vrijdag 7 juni 2019

Hierbij nodigt het bestuur van HBC Gymnastics u/jou uit om de Algemene Ledenvergadering bij te wonen. Deze vindt plaats op vrijdag 7 juni bij HBC Voetbal aan de Cruquiusweg in Heemstede. Aanvangstijd is 20.00 u.

Vanaf woensdagmorgen 5 juni is alle informatie over deze ALV op onze website te vinden. Ook de exacte locatie op het HBC-terrein is dan bekend.

Tijdens de ALV wordt de begroting voor het seizoen 2019-2020 gepresenteerd. Aan deze begroting zitten ook keuzes vast die wij graag ter vergadering toelichten en waar we u/jou als clublid over willen raadplegen.

Daarna heffen wij graag met u/jou het glas op ons nieuwe seizoen en volgt het informele deel van de avond.

Wij stellen uw/jouw aanwezigheid zeer op prijs.

Met vriendelijke groet,
Peter Grajer, voorzitter
Rob Goossens, penningmeester
Hans Debets, secretaris