Nieuws

Uitbreiding lesuren wegens grote toeloop nieuwe leden

Met ingang van 15 september zullen er 2 nieuwe lesuren gestart worden bij HBC Gymnastics. Het lesuur in Bennebroek is zo snel volgelopen, dat er nu al uitbreiding mogelijk is in een extra lesuur. Hierdoor worden de lestijden en leeftijdsindeling: 16.15 tot 17.15 uur voor 6 en 7 jarige meisjes en van 17.15 tot 18.15 uur voor 8 tot en met 10 jarige meisjes. Door deze splitsing is het ook weer mogelijk om nieuwe leden een turnuur aan te bieden. Deze lessen worden gegeven in de Sparrenbosschool, Kleine Sparrenlaan 7 in Bennebroek.
Ook de lesuren voor de allerkleinsten is snel gevuld met huidige en nieuwe leden. Om de wachtlijst grotendeels op te heffen, is er een verschuiving in lestijden gemaakt, zodat ook hier een extra lesuur gemaakt kan worden. De eerste 2 lesuren zitten al vol, maar in het derde tijdstip (10.45 tot 11.30 uur) kunnen nog een paar kinderen geplaatst worden. Dit lesuur is geschikt voor kinderen van 2 tot 4 jaar met een ouder als begeleider en wordt gegeven in kindcentrum de Molenwerf, aan de Cruquiusweg.
Aanmelden voor een proefles is mogelijk via: ledenadministratie@hbcgymnastics.nl