Lauri en Lieve
NieuwsWedstrijdverslag

Regiofinale met Lauri en troostfinale met Lieve

Zondag 27 mei waren de regiokampioenschappen turnen voor de beste meisjes uit het rayon voor de D3 en 6de divisie. Op deze dag werd ook de troostfinale gehouden van de meisjes uit de instap D2. Aangezien hier veel inschrijvingen waren voor dit niveau, mochten hier de meisjes naartoe die op plaats 9 tot en met 13 waren geëindigd in de voorwedstrijden. Voor HBC Gymnastics mocht Lieve Harmes hieraan deelnemen. Zij begon op de balk met een hele mooie strakke oefening. Verbaast waren dan ook de blikken van het publiek op een iets tegenvallend cijfer. Maar dat komt omdat ze de hoekzit vergeten was en daardoor haar cijfer met 2 punten lager gewaardeerd werd. Maar verder een hele mooie strakke oefening. Ook haar vloer oefening en sprong was goed, maar hiermee klom zij nog niet veel hoger in het klassement. Dat deed ze wel met een hele mooie brugoefening, wat met een 14.40 als hoogste beoordeeld werd. Uiteindelijk kwam ze hierdoor op een hele mooie 9de plaats te staan.

In de laatste wedstrijd turnde Lauri Smit in de 6de divisie tegen 25 andere senioren. Met Mirre als schaduw-jurylid liet zij een mooie vloeroefening zien wat een 10.90 opleverde. Hierna 2 x een overslag over de pegasus. Maar met de brug steeg ze in het klassement naar een 3de plaats. Een mooie oefening, zonder risico elementen met een salto af leverde een 11.45 op. Helaas bij de balk een val na de radslag wat een daling betekende, maar een hele mooie beker voor een 5de plaats.