Informatie
Jeugd

Onderlinge wedstrijden in de Icarus

Eindelijk is het dan zover: de onderlinge wedstrijden. Na wekenlang oefenen mogen ze de oefeningen laten zien. Wij stellen het op prijs als u deze wedstrijd komt bezoeken. De wedstrijden worden gehouden op donderdag 19 april op het eigen lesuur in de Icarus van 16.00 – 17.00 of van 17.00 – 18.00 uur. Het valt niet mee om alle oefeningen te laten zien binnen 1 lesuur, dit kan alleen als we op tijd werken. Wilt u ervoor zorgen dat uw kind op tijd aanwezig is?

Kleding:
De meeste meisjes dragen het HBC turnpakje, maar nog enkele niet. Wij stellen het op prijs als iedereen in het HBC turnpakje turnt. Deze zijn te verkrijgen bij Sport 2000, Binnenweg 203-205. Turnschoentjes zijn niet verplicht, maar wel prettig. Het is ook handig om je haren in een staart te doen, dat scheelt goeddoen tijdens de oefening.

Prijzen:
Alle kinderen krijgen een medaille en een mooi diploma.

Mochten er nog vragen zijn, dan hoor ik dat graag van u.
Met vriendelijke groeten,
Thomas Hoogeland
thomashoogeland@gmail.com of via de vereniging: info@hbcgymnastics.nl