springdagen 2019
Nieuws

Met HBC Gymnastics naar de springdagen

Op woensdag 23 oktober vertrok een bus vanuit sportplaza in Heemstede met 51 personen naar Sommelsdijk.
Voor sommige kinderen duurde de 1,5 uur bustocht erg lang, maar bij aankomst was iedereen dat vergeten. Na wat lekkers te eten en drinken kon iedereen zwemmen en spelen in de zwembaden. Dit maakte hongerig, dus hierna kon er gegeten worden; een pakje drinken, patatjes en naar keuze een frikadel of kipnuggets.
Even naar de sporthal om te kijken naar een demonstratie met springers om weer zelf aan het werk te gaan. De kinderen mochten 40 minuten boogschieten, 40 minuten bowlen en 40 minuten klimmen en tokkelen. Om hierna af te sluiten met het zelf springen over de trampolines, tumblingbanen en zwaaien aan de trapezestok. Hierna stond de bus alweer te wachten en volgde een iets rustigere terugreis en stonden de ouders om 19.45 uur er weer om alle kinderen op te halen. De 7 begeleiders hebben hard gewerkt om de 44 kinderen een hele actieve dag te bezorgen. En de kinderen hebben hiervan genoten!