Belangrijke mededeling
JeugdNieuws

Mededeling voor de leden van de zaterdag in locatie de Molenwerf.

Op zaterdag 10 maart kan de leiding niet aanwezig zijn in verband met een trainingsweekend in Egmond. Ook de hulpen Kathleen, Maia en Jos zijn daarbij aanwezig. We gaan de les inhalen op zaterdag 3 maart a.s. Toegegeven het is in de vakantie. Maar zoals een bekend voetballer zei: “Elk nadeel heeft zijn voordeel”.

Al je vriendinnen hebben die week vrij en kan je uitnodigen om die zaterdag te komen sporten. Het zal dan ook geen gewone les worden, maar meer een vrije les. Buiten de toestellen wordt er voor gezorgd dat er ook een spring-kussen is. Deze mededeling geldt voor alle lessen, ook de kleuters al zal die les er anders uitzien. We gaan er een mooi (sport) feestje van maken.
Leiding Mirre van der wal en Eva Dijkstra.