gymmie mei 2017
jongensNieuws

Laatste Gymmie uitdeeldag turnen jongens

Op dinsdag 23 mei kregen de jongens de laatste gymmies uitgereikt. Onder de belangstelling van ouders, broertjes en zusjes en andere bekenden lieten de jongens zien waar ze de afgelopen periode voor geoefend hadden. In deze les kwam het flanken, salto voorover, kip en losom aan de rekstok en salto achterover aan bod.

Iedereen kreeg na afloop van de les de behaalde gymmies voor in hun map. Twee jongens werden nog even apart verrast; zij hebben alle gymmies en kaarten al verdiend en kregen een apart ingelijst diploma. Deze was voor Binck Harmes en Lars Marchand.

Volgend seizoen worden de jongens lessen verplaatst naar de zaterdag van 10.00 tot 11.00 uur en de donderdag van 18.00 tot 19.00 uur. Hier is dan ook volop de mogelijkheid om het jongensturnen te kunnen laten groeien tot de nieuwe Epke Zonderland. Nog 2 lessen op de dinsdag en dan sluit deze groep af met een spel apenkooien.

gymmie mei 2017-2
gymmie mei 2017-1
gymmie mei 2017-3
gymmie mei 2017-4