HBC buiten
Nieuws

Jeugdsporters van HBC Gymnastics naar buiten

Vanaf 29 april is het voor de jeugd weer mogelijk om te gaan sporten. In afstemming met de gemeente zijn richtlijnen opgesteld waaraan voldaan moet worden en waar er gesport mag worden. Alle jeugdgroepen van HBC Gymnastics kunnen nu weer sporten in de buurt van de sportlocatie waar zij normaal gesproken binnen konden turnen. Hier gelden wel strenge regels aan, waar zowel de kinderen, de ouders als de trainsters en hulpen aan moeten voldoen. Maar gelukkig is alle leiding bereid om de lessen doorgang te laten vinden en vinden de kinderen het heel fijn om elkaar weer te zien en om weer lekker in beweging te komen. Er kan geen turn brug of kast naar buiten gebracht worden, maar met ander klein materiaal kunnen er wel weer spelletjes gespeeld worden. En voor de wat oudere jeugd kan er wat aan conditie en kracht gewerkt worden. Vol enthousiasme wordt er buiten gesport, totdat het sein gegeven wordt weer binnen te mogen turnen. Helaas moeten alle volwassenen nog even wachten om weer samen te sporten.