10jaar
Nieuws

Huldiging 10 jarige leden

Geheel onverwachts mochten 3 personen aan het einde van de les op een kastdeksel plaatsnemen. Tijdens de Algemene ledenvergadering van HBC Gymnastics zijn de namen opgenoemd van de leden die 10 jaar lid zijn. Tijdens de recreatie les bij de Evenaar op maandag 17 uur, zijn 3 leden van deze groep aanwezig, dus een mooie plek om deze personen in het zonnetje te zetten. Zij ontvingen alle drie een spelletje bowlen en een doosje chocolade. Yilian Lau is begonnen bij Anneke met peuterdans. Zo ook Ires van Iperen die met dansen begonnen is. Beiden zijn ze verder gegaan met recreatie gymnastiek en gegroeid naar wedstrijdturnen. Door de combinatie met hoog hockey niveau heeft Yilian het wedstrijdturnen gedag moeten zeggen, maar een uurtje in de week turnen kan zij blijven doen. Ires is nog op hoog niveau met turnen bezig en mag zaterdag haar eerste wedstrijd van het seizoen weer turnen. Lars Marchand is begonnen met kleuterturnen bij Sanne. Hierna heeft hij enkele jaren met de meisjes meegegymt en daarvandaan naar de jongensgroep. Nu is hij als hulp een paar uur in de week actief bij zowel de jongens als de meisjes en zo ongemerkt al weer 10 jaar aan de club verbonden. Ons HBC Gymnastics bestaat nog geen 10 jaar, maar alle leden zijn overgekomen vanuit de gymnastiek tak van GSV Heemstede.