Grote Clubactie 5
JeugdNieuwsVolwassenen

HBC Gymnastics doet mee aan de Grote Clubactie

Jij helpt toch ook mee?

Deze week start de Grote Clubactie. De boekjes met loten krijg je van de leiding op jouw les.

Wat is de bedoeling?
In deze boekjes zitten losse velletjes om in te vullen. Met zo’n boekje ga je langs familie, buren en kennissen. Je vraagt of ze loten willen bestellen bij jou. Als ze dat willen laat je het velletje invullen, daarna geef je een bedankkaartje met deursticker ( zitten in het boekje).

Wat krijg jij ervoor?
Bij de verkoop van 10 of meer loten krijg je een toegangsbewijs voor een uur springen in het Freestyle sportcenter in Hillegom. Meer dan 10 loten verkocht? Dan krijg je voor elk verkocht lot €0,50.

Bij de verkoop van 20 loten krijg je een toegangsbewijs voor het pretpark Duinrell of Ponypark Slagharen.

Wie haalt de meeste loten op?
Dit jaar gaan we een competitie houden tussen de diverse afdelingen. Hier gaan de jongens en meisjes die op gymnastiek zitten op de lessen van locaties Evenaar, Offenbach, Voorweg, Valkenburg en de Haemstede-Barger tegen elkaar strijden wie de meeste loten verkoopt. De prijs hiervoor houden we nog even geheim. Degene die de meeste loten heeft verkocht maakt kans op een een cadeaubon van Sport 2000 in Heemstede.

Houd de website in de gaten voor nieuws!

Mocht je nog vragen hebben? Vraag, bel of mail mij!
Jos Holdorp, HBC Gymnastics coördinator Grote clubactie
Tel: 023-53424160
Mail:info@hbcgymnastics.nl