volwassen buiten
Nieuws

Goed nieuws voor de volwassen sporters

Vanaf 11 mei mogen ook de volwassen sporters weer gaan sporten.
Voor de bootcamp niets ongewoons, lekker buiten op maandag 19.00 uur en/of donderdag 19.15 uur start bij de Evenaar. Voor alle andere volwassenen wel even iets anders; zij moeten nu ook buiten sporten. Helaas, het is niet anders, maar zo kunnen we toch de conditie weer opbouwen.
Alle leden kunnen sporten op het eigen lesuur, soms wel afwijkende locaties: de dinsdagochtend bij het HBC voetbal terrein, de woensdag verzamelt bij de Offenbachzaal en de donderdag avond conditie training bij de Evenaar.

We zullen wel de 1,5 meter afstand moeten bewaren en ons aan alle andere regels moeten houden:
Handen wassen voor het vertrek naar de zaal, geen mogelijkheid tot gebruik van de kleedkamers of toilet. LET OP: Bij verkoudheid, hoesten, benauwdheid en/of koorts gelieve NIET te komen. Ook bij deze klachten van familieleden : blijf thuis! Zo houden wij het veilig.

De vaste leden hebben een mail gehad en velen hebben zich opgegeven. Wil je ook een keer meedoen, of ben je vergeten op te geven, dan graag alsnog een mail naar: info@hbcgymnastics.nl
Wij hebben er weer zin in!
Anouk, Monique en Jos,
Leiding HBC Gymnastics