yilian district
NieuwsWedstrijdverslag

Districtskampioenschappen met Yilian

Yilian mocht als enige van HBC Gymnastics deelnemen aan de districtsfinale D1 en D2 in Amsterdam. Waar de andere turnsters al afgevallen waren in de finale Zuid of de regiokampioenschappen, hield Yilian zich staande en mocht haar laatste wedstrijd turnen tegen andere turnsters van district Mid-West.

Ze begon op de vloer. Hier werkte ze haar vloeroefening netjes af met een mooie hoge arabier flik flak flikflak. Maar helaas zakte ze bij haar stutrol achterover door haar handen, waardoor ze 2 punten aftrek kreeg. Bij de sprong een mooie overslag over de kast en een streksalto vanaf de plankoline. Hierna een brugoefening met een zolendraai, 2 hoge zwaaien en een salto eraf. En ook op de balk bleef ze netjes staan met haar radslagen, handstand en sprongen. Yilian heeft een prima wedstrijd geturnd, ze miste een beetje lichaamsspanning waardoor ze haar tegenstanders niet te boven bleef, maar heeft er wel weer een wedstrijdervaring extra bij.