Nieuws

Ans Burgers 30 jaar sportief bezig

Op 14 september 1989 besloot Ans Burgers aan sport te gaan doen. Het werd conditietraining bij Jos Holdorp op de donderdagavond. Zij vond dat zo leuk, dat na 5  jaar ook haar man Wilbert enthousiast werd gemaakt. In 2012 besloot zij zich aan te sluiten bij het sectie bestuur.
In het jaar 2016 werd van een vereniging verwacht dat er een vertrouwenspersoon aanwezig was. Met goed gevolg werd de cursus doorlopen en kreeg zij de bevoegdheid om deze functie uit te oefenen. Na het vertrek van een bestuurslid nam zij ook de verzorging van de verjaardagskaarten op zich. Waardoor alle kinderen op hun verjaardag een leuke verjaardagskaart krijgen. Samen met Wilbert trainden zij vele jaren in de Evenaar, waarna ze besloten in 2014 deel te gaan nemen aan de bootcamplessen buiten.  En nu, na 30 sportieve jaren kreeg zij zelf een grote kaart met 30 jaar sportief bezig er op.