Gummie goud ,zilver en brons
jongensNieuws

2e Gymmie uitdeeldag

Bij het jongens lesuur mochten de ouders en andere belangstellenden weer kijken naar de vorderingen van de jonge turners.

Om 15.45 uur kwamen ze uit de kleedkamer gemarcheerd om zich op te stellen voor het toegestroomde publiek.  In 5 groepen werd gewerkt aan de flik flak, handstand, salto voorover, balanceren en de kip op de brug. In deze les lieten de jongens zien waar zij de afgelopen weken aan gewerkt hadden en welke onderdelen ze beheersen. Alles wordt in de les afgetekend en wat behaald is, krijgen ze een Gymmie voor.

De jongens die pas op les zitten kregen de bijbehorende map erbij. De jongens die al wat verder zijn, gaan verder in het tweede of zelfs derde deel van het oefensysteem. Na de les kregen ze alles uitgedeeld.